Będąc mamą możesz

Spełniać się na płaszczyźne zawodowej i życiowej

Opinie o współpracy ze mną

Asia to profesjonalistka w każdym calu! Bardzo pomogła mi w przygotowaniu na ponowne wejście na rynek pracy! Przede wszystkim dała mi moc! Moc pewności siebie! za to serdecznie dziękuję.
Ewelina
Software Tester
Asia ma złote serce, tonę dobrej energii, pozytywne nastawienie i ogromną wiedzę. Jest doskonałym coachem, niesamowitym wsparciem dla mam, które chcą być aktywne zawodowo i robi świetną robotę prowadząc Mama Wraca 💪 pomogła mi w bardzo trudnym dla mnie momencie i nie wiem czy miałabym odwagę podjąć decyzje, które podjęłam, gdyby nie ona ❤️
Kasia
Specjalistka ds. sprzedaży
Asiu dziękuję Ci za Twe wskazówki, rady i nieocenione wsparcie, którego mi tak bardzo brakowało w poszukiwaniu pracy!
Alina
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Właśnie odbyłam kolejne spotkanie coachingowe z Asią z Mama Wraca. Teoretycznie skupiamy się na powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim i na rozwoju zawodowym. Praktycznie, czuję się jak po wizycie u psychoterapeuty 😉 Razem odkrywamy, jakie są moje cele, jakie pragnienia, co mnie motywuje do tego by być doradcą i jaką misję chcę dzięki temu wypełnić. Odkryłyśmy dziś coś, co na prawdę jest dla mnie istotne i co też chcę dać rodzicom (a szczególnie mamom).
Bożena
Doradca noszenia dzieci
Asiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za nasze spotkania, za Twoją pracę. Jestem mega miło zaskoczona, bo przyznam, że początkowo byłam trochę sceptyczna do całego tego coachingu, ale to były naprawdę fajne spotkania, dające mi sporo energii! Asiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za nasze spotkania, za Twoją pracę. Jestem mega miło zaskoczona, bo przyznam, że początkowo byłam trochę sceptyczna do całego tego coachingu, ale to były naprawdę fajne spotkania, dające mi sporo energii!
Basia
Grafik

korzyści ze współpracy ze mną

Pasja

Pasja

Rozwój

Rozwój

Harmonia

Harmonia

pasja

Podążanie za Twoją energią życiową, wewnętrznym paliwem, które będzie Cię motywować do działania.

Rozwój

Twoja droga do wykorzystania w pełni swego potencjału i stawania się świadomą swojej mocy.

Harmonia

Poczucie zgodności z samą sobą i w macierzyństwie w oparciu o Twe potrzeby i wartości.

Umów się na 30min.
bezpłatną konsultację

kontakt@mamawraca.pl
+48 504 712 687
Warszawa

Copyright © 2021 Joanna Supryk