O mnie

Poznaj mnie

Hej! Jestem Asia Supryk

Wspieram Kobiety w powrocie na rynek pracy po przerwie macierzyńskiej. Dodaję im wiary w siebie, że pracująca mama może być spełniona zarówno w macierzyństwie jak i zawodowo. 

Moje własne doświadczenia i potrójne macierzyństwo sprawiły, że spojrzałam na siebie, swoje aspiracje zawodowe i misję życiową w nowej odsłonie. Nie chciałam być już tylko mamą, która ma jakąś pracę walcząc wiecznie z czasem i wyrzutami sumienia. Chciałam być mamą, która spełnia się w pracy i w harmonii łączy ją z macierzyństwem.

Wierzę w to, że pracująca mama to także fantastyczny przykład i inspiracja dla swoich dzieci pokazując im, że praca może być pasją i dawać ogromną satysfakcję. 

Moją misją jest inspirowanie kobiet do

- życia i pracy z pasją w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami

- spełniania swoich potrzeb i troski o siebie

- odnalezienia odwagi w sobie, by sięgać po swoje marzenia i żyć po swojemu.

Mam bogate doświadczenie w dziale HR głównie jako Rekruter oraz Headhunter i uwielbiam te uczucie, kiedy dzięki swej pracy mogę pomóc innym wzrastać, spełniać ich marzenia o nowej pracy czy przez to zmienić nawet ich życie.


Przejrzałam tysiące CV, odbyłam tysiące rozmów rekrutacyjnych i zmieniłam życie setek ludzi spełniając ich marzenia o nowej pracy. Wiem, jak kluczowe jest zaprezentowanie swoich kompetencji i potencjału we właściwy sposób – czy to w CV, na rozmowie rekrutacyjnej czy w swoim profilu w sieci.

DSC01319-Edit-3_Easy-Resize 1 ososba .com
web-_DSC2578

Jestem przede wszystkim potrójną mamą – za każdym razem przebywając na urlopie macierzyńskim pojawiały się u mnie nowe refleksje w kontekście mojego życia zawodowego, gdy musiałam przewartościować i poukładać w hierarchii dużo ważnych kwestii. I po każdym z trzech urlopów macierzyńskim zmieniałam świadomie swoją ścieżkę zawodową.

Wiem doskonale, jakie emocje i przeżycia towarzyszą mamie, która wraca do pracy. Wiem, jakie sprzeczne uczucia czy nawet wyrzuty sumienia pojawiają się, gdy zostawia się dziecko w żłobku idąc do pracy. Wiem, jak przepracować sobie te sytuacje i jak odnaleźć tą równowagę w życiu prywatnym i zawodowym.

Te doświadczenia skłoniły mnie ku temu, by zacząć też wspierać inne mamy wracające na rynek pracy i wesprzeć je we wszelaki możliwy sposób. Dlatego też wyposażyłam siebie w odpowiednie kompetencje i narzędzia jako Konsultantka Kariery, Doradca zawodowy czy Coach. 

Dzięki temu wiem, że praca ze mną pozwoli znaleźć swoje miejsce, odkryć swoją pracę marzeń realizując się w oparciu o własne potrzeby, wartości czy misję. 

DSC02181-Edit-2_Easy-Resize.com

Pracując z kobietami każdy przypadek traktuję indywidualnie, gdzie wykorzystuję swoje doświadczenie z wielu obszarów.

1

Mam 9 lat doświadczenia w rekrutacji w różnych branżach i organizacjach: korporacjach, start-upie czy firmie consultingowej.

Rekrutowałam na stanowiska różnego szczebla na rynku polskim i europejskim. Na koncie mam tysiące przejrzanych CV, odbytych rozmów z kandydatami oraz zakończonych z sukcesem procesów rekrutacyjnych.  

Jako rekruter wiem doskonale, jak ważne jest dobrze dopasowane CV i odpowiednie przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej .

2

Pracuję głównie z kandydatami pasywnymi, których wyszukuję różnymi kanałami. Dzięki temu od 2012 roku prowadzę rozmowy o gotowości do zmian zawodowych, badam poziom dopasowania osoby do danego stanowiska i rozwijam motywację u innych. 

Znam dobrze specyfikę wielu branż. (w tym najlepiej prosperujący obszar  IT) i strategie ukrytego rynku pracy.  Ogromną satysfakcją jest dla mnie zadowolony pracownik, którego “zheadhuntowałam” i który czuje się spełniony w nowym miejscu pracy.  

3

Mam doświadczenie w obszarze głównie miękkiego HR-u pełniąc też funkcję HR Business Partnera.

Potrafię słuchać ludzi, reaguję na ich zawodowe potrzeby, które przekładam na język biznesowy (i dla kadry zarządzającej).

Analizuję sytuację pracowników, proponuję korzystne rozwiązania, szukam z managerami usprawnień.  

Znam też prawa kobiet wracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim.

4

Posiadam wiedzę oraz umiejętności w zakresie prowadzenia indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego w formie  stacjonarnej oraz online. 

Jako doradca wykorzystuję narzędzia i testy diagnostyczne oraz korzystam z metod aktywizujących klientek opierając się na wartościach, osobowości, talentach czy preferencjach danej osoby. 

Posiadam kwalifikacje do pracy z młodzieżą stojącą przed wyborem np. kierunku studiów oraz dorosłymi, którzy szukają swojej ścieżki na drodze zawodowej. 

5

.Jako coach skupiam się na głębszym poziomie motywacji klientek poprzez dotarcie do ich pasji i celów. Pomagam odkryć ich potencjał, mocne strony oraz identyfikować swoje potrzeby.

Koncentruję się także na wartościach moich klientów, ich wizji i misji życiowej.  Pomagam także zidentyfikować przekonania czy blokady, by je skutecznie wyeliminować w dalszym  rozwoju swojej kariery.

Koncentruję się na rozwoju osobistym klientek, zwiększam ich potencjał oraz wzmacniam zdolności do zarządzania własną karierą.

 

 

6

Posiadam doświadczenie jako Team Leader oraz mentor – temat inspirowania i motywowania mojego zespołu był zawsze dla mnie jednym z najważniejszych aspektów.

Chętnie dzielę się swą wiedzą i doświadczeniem, zawsze wyciągam pomocną dłoń – czy to przy szkoleniu pracowników pomagając wdrożyć się do pracy czy szukając wspólnie rozwiązań problemów.

Jako mentor nie wykonuję pracy za kogoś, ale pomagam naświetlić odpowiedni kierunek działania i obrać odpowiedni kurs na swej drodze zawodowej.

Pozostańmy w kontakcie

kontakt@mamawraca.pl
+48 504 712 687
Warszawa

Copyright © 2021 Joanna Supryk